• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Інформаційна довідка щодо стану надходжень до бюджету у січні – липні 2021 року
  Опубликовано: 2021-08-03 15:41:06

  Стратегічні цілі Державної  податкової служби незмінні і зрозумілі.
  Державна податкова служба залишається  надійним партнером для сумлінних платників податків. А справжня реалізація реформ та рекомендацій експертів проєкту Програми з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM) вже засвідчила свою ефективність та дозволяє досягти високих практичних результатів при наповненні бюджетів всіх рівнів. 
  У результаті:
  липень 2021 року:
  індикатив – 37,9 млрд грн,
  факт – 39,5 млрд грн.
  Перевиконання: +1,6 млрд грн,
  до минулого року: +9,9 млрд грн, або +33,5 відс.
  У т.ч. ПДВ:
  індикатив (сальдо) – 13,1 млрд грн,
  факт – 13,5 млрд грн.
  Перевиконання: +0,3 млрд грн, або +2,3%,
  до минулого року: +3,0 млрд грн, або  +29,1%.
  Січень-липень 2021 року:
  індикатив – 311,9 млрд грн,
  факт – 330,5 млрд грн.
  Перевиконання: +18,6 млрд грн,
  до минулого року: +31,1 млрд грн, або +10,4 відс.
  У т.ч. ПДВ (за січень-липень):
  індикатив (сальдо) – 79,4 млрд грн,
  факт – 85,9 млрд грн.
  Перевиконання: +6,5 млрд грн, або +8,2%,
  до минулого року: +26,8 млрд грн, або на 45,4% більше!
  У січні – липні 2021 року відшкодовано ПДВ платникам у повному обсязі – 86 млрд грн при заявлених до відшкодування сумах ПДВ (за оперативними даними) – 83,8 млрд гривень.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Про оподаткування ПДФО грошової компенсації, що виплачується звільненим військовослужбовцям  Сума комунальних платежів відшкодовується податковим агентом фізособі – орендодавцю за договором оренди: що з ПДФО?  Про відповідальність ФОП за неподання або несвоєчасне подання декларації про отримані доходи  До уваги юридичних осіб – платників податку на нерухомість  Чи може юрособа – платник єдиного податку четвертої групи подати розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва з уточненими показниками окремо від податкової декларації?  РРО та/або ПРРО при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів не застосовуються  До якої дати платник сплачує орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності у разі припинення або розірвання договору оренди?  За порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД передбачена відповідальність  Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подаються електронними засобами зв’язку у формі електронних документів  У разі повернення пального постачальнику платник не зобов’язаний реєструватись платником акцизного податку, як особа яка реалізує пальне
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.