• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Від користувачів корисних копалин Донеччини спрямовано до зведеного бюджету країни більше 330 мільйонів гривень
  Опубликовано: 2021-09-23 15:53:27

  Протягом восьми місяців 2021 року платники рентних платежів – надрокористувачі Донецької області спрямували до зведеного бюджету країни 331,7 млн грн, в тому числі до державного бюджету перераховано суму у розмірі 227,2 млн грн, а до місцевих бюджетів надійшло 104,5 млн гривень.
  Загалом, Донеччина багата різними корисними копалинами. В її родовищах виявлено більше половини елементів періодичної системи Менделєєва. Тут розташовані значні запаси кам’яного вугілля, газу, залізних руд, доломіту, вапняків, кам’яної солі, вогнетривких глин та багато інших природних багатств, що обумовило значну кількість підприємств обробної, хімічної та металургійної промисловості.
  Найбільший вклад у наповнення казни Донецького регіону внесли підприємства-надрокористувачі міст Покровськ та Добропілля, забезпечивши надходження рентної плати у сумі 172,2 млн грн, що складає більше половини усіх надходжень.  
  Звертаємо увагу платників рентної плати за користування надрами, що унікальний природно-ресурсний потенціал Донеччини при його ефективному використанні є однією з найважливіших передумов стійкого розвитку регіону та якості життя усіх мешканців області.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Від юридичних осіб Дніпропетровської області до місцевих бюджетів надійшло понад 3,1 млн грн туристичного збору  Чи є об’єктом оподаткування акцизним податком операції з реалізації роздрібної торгівлі пива безалкогольного?  Від фізичних осіб Дніпропетровщини місцеві бюджети протягом січня – вересня 2021 року отримали майже 109,5 млн грн податку на нерухомість  Заява для одержання ліцензії на право виробництва рідин, що використовуються в електронних сигаретах, подається у довільній формі  Плата за суборенду земельної ділянки державної та комунальної власності не може перевищувати орендну плату  Платники Дніпропетровської області з початку 2021 року поповнили місцеві бюджети рентними платежами більше ніж на 1,3 млрд грн  Сільськогосподарський товаровиробник отримав суму відсотків за депозитом, безповоротну та поворотну фінансову допомогу: що з доходом?  За неведення обліку доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування передбачена адміністративна відповідальність  Платниками Дніпропетровського регіону поповнено місцеві бюджети збором за місця для паркування та туристичним збором майже на 26,2 млн гривень  Фізособа отримує проценти, нараховані на державні цінні папери (облігації): оподаткування ПДФО
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.