• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Пенсії в Україні зросли: хто і скільки отримає з 1 грудня
  Опубликовано: 2021-12-01 17:00:06

  В Україні з 1 грудня 2021 року зросли пенсії. Перерахунок заснований на двох факторах - збільшення прожиткового мінімуму для тих, хто втратив працездатність, з 1 854 гривень до 1934 гривень, а також зростання мінімальної заробітної плати з 6 000 до 6 500 гривень.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Урядовий портал.

  Повідомляється, що мінімальна пенсія для осіб старше 65 років, які мають повний стаж (жінки 30 років і чоловіки 35 років), збільшиться на 200 гривень - з 2 400 до 2 600 гривень.

  Пенсія збільшиться на 80 гривень для інших пенсіонерів, які мають страховий стаж меншої тривалості і які отримують пенсію в мінімальному розмірі.

  Збільшується надбавка до пенсії за понаднормовий стаж; надбавки, підвищення до пенсій (у тому числі ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги). Крім того, збільшиться максимальний розмір пенсії.

  Зазначимо, це десяте підвищення пенсій за цей рік. Зокрема, з 1 жовтня 2021 були підвищені пенсії на 400 гривень особам віком від 75 до 80 років із встановленням для них мінімальної пенсійної виплати у розмірі 2 500 гривень.

  У березні проіндексували пенсії на 11% і вперше підвищили в липні нові пенсії. З липня підняли пенсії на 2000 гривень для окремих категорій військових пенсіонерів та мінімальні пенсійні виплати для осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Таким чином, у грудні 2021 року середній розмір пенсії становитиме 3 980 гривень, що на 546 гривень (або на 16%) більше порівняно з аналогічним періодом минулого року (3 434 гривень).

  ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Хотят платить больше налогов: миллионеры со всего мира обратились к участникам форума в Давосе  З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?  Юрособи – платники єдиного податку четвертої групи мають право здійснювати взаємозалік  Про термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок податку на нерухомість у разі виявлення розбіжностей  Чи оподатковується нецільова благодійна допомога, що надана юрособою фізособі, на яку не поширюється право отримання ПСП?  Щодо відображення дивідендів у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств  До уваги платників ПДВ  Наказ № 496: які платники зобов’язані вести облік товарних запасів  Закон України № 1525: порядок надсилання податкового повідомлення нерезиденту, який постачає фізособам електронні послуги, про обов’язок такої особи зареєструватися як платник ПДВ  Закон України № 1914: оподаткування виплат від утворення без статусу юридичної особи
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.