• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Відсьогодні підвищується прожитковий мінімум: як зростуть виплати та пенсії
  Опубликовано: 2022-07-01 17:00:36

  З 1 липня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 481 гривні до 2 600 гривень. Які виплати зростають, повідомили зокрема у Пенсійному фонді України та Фонді соціального страхування України, передає УНН.

  Деталі

  За повідомленням Пенсійного фонду України, з 1 липня зростають:

  Мінімальна пенсія за віком непрацюючим пенсіонерам
  Мінімальна пенсія шахтарям
  Мінімальна пенсія сім’ям військовослужбовців у разі втрати годувальника
  Мінімальні пенсійні виплати особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій
  Підвищення ветеранам війни та членам сімей загиблих/померлих ветеранів війни
  Підвищення жертвам нацистських переслідувань з-поміж осіб з інвалідністю та членам сімей померлих жертв нацистських переслідувань
  Пенсія за особливі заслуги перед Україною
  Максимальний розмір пенсії
  Надбавка донорам

  Мінімальна пенсія за віком зросте на 93 гривні - до 2027 гривень. Максимальна пенсія збільшиться на 930 гривень - до 20 270 гривень.

  Мінімальна пенсій шахтарів зросте на 279 гривень - до 6081 гривень. Мінімальна пенсія сім’ям військовослужбовців у разі втрати годувальника зросте на 186 гривень - до 4084 гривень.

  Також збільшилася і сума одноразових виплат для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника.

  Так, для осіб, у яких право на страхові виплати від Фонду настане з 1 липня цього року, розмір допомоги становить:

  потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві відповідно до ступеня втрати професійної працездатності (максимально 17 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, при 100% втрати працездатності) – 44 200 грн;
  сім’ї у разі смерті потерпілого (100 розмірів прожиткового мінімуму) – 260 000 грн;
  утриманцю у разі смерті потерпілого (20 розмірів прожиткового мінімуму) – 52 000 грн.
  Нагадаємо

  У 2022 році заплановано два підвищення прожиткового мінімуму для українців — в липні та грудні.

  Варвара Крат

  Джерело: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  У ВР пропонують збільшити видатки на оборону на майже 270 млрд гривень  «Слуги народу» запропонували наростити видатки держбюджету ще на 270 млрд грн  До уваги платників плати за землю  Способи подання заяви при переході на єдиний податок за ставкою 2%. доходу  Визначення доходу за попередній рік, у разі прийняття ФОП рішення про застосування спрощеної системи оподаткування з 01 січня наступного року  Особливості сплати податку на нерухомість спадкоємцями за період до дати оформлення прав власності (користування)  Чи включається до складу витрат ФОП – «загальносистемника» придбане канцелярське приладдя?  Деякі особливості повернення ФОП надміру сплаченого ПДФО  У разі зміни видів діяльності неприбутковою організацією, заява за ф. № 1-РН не подається  У разі зупинення ПН/РК в ЄРПН, подається таблиця даних платника ПДВ
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.