• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Видача аванса: чи застосовується ПСП?
    Опубликовано: 2022-07-06 12:03:42

    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома, що платник податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн (у 2022 році – 3470 гривень).
    Норми передбачені п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України.
    У разі перевищення місячної заробітної плати понад встановлений розмір, питання надання податкової соціальної пільги не розглядається, незалежно від категорії платника податку, що її одержує.
    Отже, податкова соціальна пільга застосовується до всієї заробітної плати за місяць, а не до її частини, тобто авансу.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    У ВР пропонують збільшити видатки на оборону на майже 270 млрд гривень



    «Слуги народу» запропонували наростити видатки держбюджету ще на 270 млрд грн



    До уваги платників плати за землю



    Способи подання заяви при переході на єдиний податок за ставкою 2%. доходу



    Визначення доходу за попередній рік, у разі прийняття ФОП рішення про застосування спрощеної системи оподаткування з 01 січня наступного року



    Особливості сплати податку на нерухомість спадкоємцями за період до дати оформлення прав власності (користування)



    Чи включається до складу витрат ФОП – «загальносистемника» придбане канцелярське приладдя?



    Деякі особливості повернення ФОП надміру сплаченого ПДФО



    У разі зміни видів діяльності неприбутковою організацією, заява за ф. № 1-РН не подається



    У разі зупинення ПН/РК в ЄРПН, подається таблиця даних платника ПДВ




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.