• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Детальный анализ личного приема граждан
  Опубликовано: 2014-05-16 11:07:16

  Статтею 40 Конституції України визначено, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування  та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь.

  Відповідно до законодавства про звернення громадян проводилась робота щодо організації особистого прийому громадян керівництвом  ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві.

  Згідно затвердженого графіка протягом січня-квітня 2014 року забезпечено проведення посадовими особами ДПІ 18 особистих прийомів громадян. Звертались 18 представників юридичних осіб з питань сплати податку на прибуток, податку на додану вартість, реєстрації і обліку платників податків, щодо проведення перевірок, нарахування штрафних санкцій та подання податкової звітності.

  Усім платникам надано роз’яснення згідно норм чинного законодавства.

  У відповідному періоді 2013 року посадовими особами ДПІ було проведено 21 особистий прийом громадян.

  Для вирішення питань, що звучали на особистих прийомах залучалися працівники відповідних підрозділів для надання необхідної інформації.

  З метою узагальнення проблемних питань щомісячно здійснюється аналіз та надаються пропозиції керівництву щодо змін, які позитивно впливатимуть та попереджуватимуть виникнення однорідних питань та виникнення  подібних ситуацій у майбутньому, а також повторних звернень громадян.

  Нагадуємо, що попередній запис на прийом проводиться щоденно з 9-00 до 18-00 за тел. 482-34-83 та за адресою: вул. Багговутівська, 26, кімната 100 “Приймальня громадян”.

  ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Донеччина: надходження за спеціальне використання водних об’єктів склали більше 61 мільйону гривень  30 вересня 2020 року граничний строк сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи  Платникам транспортного податку  Понад 19300 адміністративних послуг отримали з початку 2020 року платники податків Західно-Донбаського управління  Паперова та електронна митні декларації є підставою для віднесення сум ПДВ до податкового кредиту  Закон України № 466: оприлюднення річної фінансової звітності  Закон України № 466: зміни у частині справляння рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин  Закон України № 466: ставки рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України змінено  Відокремлені підрозділи (філії) юрособи не мають права подавати податкові декларації з плати за землю  ЮНИСЕФ призывает украинское правительство сохранить «пакет малыша»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.