• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Співвласники житлової нерухомості можуть узгоджувати між собою, хто з них сплачуватиме податок на нерухоме майно
  Опубликовано: 2015-05-08 10:54:39

  У ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська роз'яснили, у разі, коли об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

  Податківці наголосили, що фізичні особи - співвласники такої житлової нерухомості, можуть повідомити контролюючий орган про визначеного платника податку. Для цього необхідно звернутись з письмовою заявою за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості.

  Фахівці також зазначили, якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, або в сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, то платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

  Нагадаємо, визначення платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в разі перебування житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб передбачено підпунктом 266.1.2 статті 266 Податкового кодексу.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  В Киеве парковочные площадки будут продавать через ProZorro  В НБУ объяснили расширение дефицита торгового баланса Украины  Государство обоснованно инвестирует в аграрную продукцию с высокой добавленной стоимостью – Нестеров  Аграрні розписки - нові можливості для кредитних спілок  Юрособа, яка здійснює видобуток корисних копалин для забезпечення власних потреб, не може бути платником єдиного податку  Туристична діяльність: визначення дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ та податкового кредиту у туристичного оператора  Право на застосування податкової знижки при переобладнанні транспортного засобу  Автоматизована обробка відомостей про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які подані в електронному вигляді  У січні завдяки роботі слідчих ГУ ДФС у Дніпропетровській області до бюджету відшкодовано майже 35 млн гривень  Більше півмільярда гривень єдиного внеску сплатили у січні роботодавці Донеччини
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.