• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • З початку 2015 року внесок Кіровських платників в державну казну становить 306,3 міллілнів гривень
  Опубликовано: 2015-05-29 13:15:49

  «306,3 млн. гривень складають надходження до Зведеного бюджету за січень - травень 2015 року спільними зусиллями інспекції та платників податків. Це є значним збільшенням надходжень до бюджету держави у порівнянні з відповідним періодом 2014 року», - повідомила виконуюча обов'язки начальника інспекції Валентина Моренко під час зустрічі з представниками бізнесу.

  За словами Валентини Володимирівни з початку 2015 року до Державного бюджету зібрано коштів у сумі 160,7 мільйонів гривень, а Місцевий бюджет поповнився на суму понад 145,6 мільйонів гривень.

  Також, протягом п'яти місяців поточного року платниками податків Кіровського району перераховано до державного бюджету понад 10,9 мільйонів гривень військового збору.

  «Хочу наголосити на необхідності відповідально відноситись до нарахування та сплати військового збору, так як кошти спрямовуються на фінансування армії та сприяють підвищенню її боєготовності та зміцненню обороноздатності держави. Маю надію, що і надалі бюджет буде вчасно отримувати кошти, адже вони вкрай необхідні сьогодні», - зазначила Валентина Моренко.

  На завершення зустрічі виконуюча обов'язки начальника інспекції Валентина Володимирівна Моренко подякувала підприємцям району за вчасно сплачені податки та за плідну співпрацю і побажала розвитку бізнесу, який забезпечить ріст надходжень, як для себе так і в бюджет держави.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Щодо розблокування податкових накладних  До уваги новостворених платників податків  Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання звіту по ЄCВ  Заборгованість з єдиного соціального внеску розстроченню не підлягає  За якою ознакою доходу відображається у податковому розрахунку ф. 1ДФ сума поворотної фінансової допомоги, яка надається фізичній особі-підприємцю?  Реєстрація інвестора (оператора) і угоди про розподіл продукції: які документи необхідно надати для взяття на облік  Податкова знижка: отримуємо за обладнення автомобіля газовою установкою  Коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з продажу або іншого відчуження корпоративних прав, виражених в іншій, ніж цінні папери, формі  Взяття на облік в контролюючому органі іноземних юридичних осіб – виконавців проектів (програм) міжнародної технічної допомоги  Який день вважається днем сплати ЄСВ
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.