• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • З початку 2015 року внесок Кіровських платників в державну казну становить 306,3 міллілнів гривень
  Опубликовано: 2015-05-29 13:15:49

  «306,3 млн. гривень складають надходження до Зведеного бюджету за січень - травень 2015 року спільними зусиллями інспекції та платників податків. Це є значним збільшенням надходжень до бюджету держави у порівнянні з відповідним періодом 2014 року», - повідомила виконуюча обов'язки начальника інспекції Валентина Моренко під час зустрічі з представниками бізнесу.

  За словами Валентини Володимирівни з початку 2015 року до Державного бюджету зібрано коштів у сумі 160,7 мільйонів гривень, а Місцевий бюджет поповнився на суму понад 145,6 мільйонів гривень.

  Також, протягом п'яти місяців поточного року платниками податків Кіровського району перераховано до державного бюджету понад 10,9 мільйонів гривень військового збору.

  «Хочу наголосити на необхідності відповідально відноситись до нарахування та сплати військового збору, так як кошти спрямовуються на фінансування армії та сприяють підвищенню її боєготовності та зміцненню обороноздатності держави. Маю надію, що і надалі бюджет буде вчасно отримувати кошти, адже вони вкрай необхідні сьогодні», - зазначила Валентина Моренко.

  На завершення зустрічі виконуюча обов'язки начальника інспекції Валентина Володимирівна Моренко подякувала підприємцям району за вчасно сплачені податки та за плідну співпрацю і побажала розвитку бізнесу, який забезпечить ріст надходжень, як для себе так і в бюджет держави.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Болгария предлагает закрыть внешние границы ЕС  День закінчення процедури адміністративного оскарження вважається днем узгодження грошового зобов’язання платника податків  Нормативна грошова оцінка земельних ділянок: з якого періоду застосовується нове рішення місцевої ради?  Деякі особливості сплати екологічного податку для спеціалізованих підприємств  Юристи ДФС Дніпропетровщини відстояли справи у судах на суму 640,4 млн. грн.  Митники Донеччини поповнили казну держави на суму понад 3,2 млрд гривень  На Донеччині упереджено спробу незаконного перевезення обладнання для дитячого ігрового майданчика на суму 80 тис гривень  В ДТЭК сообщили, сколько киевляне должны за электроэнергию  Трамп грозит пошлинами на европейские автомобили. В ЕС ожидают падения продаж наполовину  Омелян сообщил, когда будут снижены портовые сборы
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.