• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Більш ніж півмільйонний штраф за порушення при реалізації тютюнових виробів
  Опубликовано: 2015-06-22 08:22:41

  Саме таку суму має сплатити столичний підприємець за ігнорування податкового та трудового законодавства.

  Голосіївські податківці під час фактичної перевірки фінансово-господарської діяльності одного зі столичних підприємців, який займався реалізацією тютюнових виробів, виявили низку порушень податкового та трудового законодавства.

  У ході ревізії було встановлено, що власник трьох торгових павільйонів, які знаходяться в одному з центральних районів столиці, здійснював реалізацію сигарет без застосування РРО. Тобто, фіскальні чеки та звіти не зберігались та не роздруковувались, а торгова виручка не оприбутковувалась, у результаті чого до бюджету не надійшло жодної гривні податків і зборів. За ігнорування норм законодавства щодо використання РРО, підприємець має сплатити ­­­­ більше 519,4 тис грн.

  На цьому неправомірність дій завзятого бізнесмена не закінчились. Тож, з метою економії коштів та ухилення від сплати обов’язкових платежів, що відраховуються до бюджету при виплаті працівникам офіційної заробітної плати, чоловік використовував працю трьох найманих робітників без належного оформлення трудових відносин. Так, продавці сигарет отримували зарплату «у конверті» та були позбавлені будь-яких соціальних гарантій, за що аж надто заощадливий власник павільйонів мав додатково заплатити ПДФО – 8,9 тис грн, військовий збір – 0,6 тис грн та ЄСВ у розмірі 17,6 тис грн.

  Враховуючи усі виявлені порушення податкового законодавства, підприємцеві доведеться сплатити донарахованих податків та зборів з урахуванням штрафних санкцій на суму більшу півмільйона гривень.

  ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Инфляционные ожидания украинского бизнеса значительно улучшились  За 6 місяців 2019 року бюджет Донеччини отримав більше 1,2 млн грн штрафів за порушення у сфері готівкових операцій  Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності: затверджено нові форми документів  Оподаткування ПДВ операцій з вивезення основного засобу, який був ввезений на територію України згідно з договором фінансового лізингу  Земельні відносини: строки сплати для фізичних осіб  До уваги підприємств первинного виноробства  ЕБРР думает дать Киеву кредит на 50 новых вагонов метро  Минрегион предложил в обязательном порядке оборудовать АЗС электрозарядками  В Минфине США сомневаются в операциях с криптовалютой Цукерберга  Украинцам объяснили, можно ли оформить субсидию в случае постоянного проживания за границей
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.