• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Зручне використання електронного цифрового підпису
  Опубликовано: 2015-09-15 09:55:40

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що у складі Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України функціонує Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК ІДД), метою діяльності якого є безкоштовне надання послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам.

  До послуг ЕЦП, які надаються АЦСК ІДД належать:

  - реєстрація заявників; надання  у користування надійних засобів  ЕЦП;

  - допомога при генерації  відкритих та особистих ключів;

  - обслуговування посилених  сертифікатів ключів заявників, що включає сертифікацію відкритих  ключів заявників, розповсюдження  та зберігання посилених сертифікатів  ключів, управління статусом посилених  сертифікатів ключів та розповсюдження  інформації про статус сертифікатів  ключів;

  - надання послуги фіксування  часу;

  - консультативні послуги  за зверненням підписувачів.

  Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати електронний цифровий підпис, який надається безкоштовно. Представництво Акредитованого центру сертифікації електронних ключів знаходиться у приміщенні ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою:  вул. Кошиця, 3.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Про джерела погашення податкового боргу за рішенням органу стягнення відповідно до ПКУ  Про надання інформації щодо КЕП  Чи може бути об’єктом одноразового (спеціального) добровільного декларування гараж?  Режим офлайн: чи блокується ПРРО у разі перевищення встановлених граничних строків проведення розрахункових операцій?  Страхове відшкодування за пошкоджені основні засоби включається до доходу юрособи – платника єдиного податку третьої групи  Про строки, в які подається податкова декларація ФОП – платника єдиного податку в разі призначення пенсії  До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які мають об’єкти нерухомості, по яких встановлені нульові ставки  Результатом господарської діяльності ФОП – «загальносистемника» за місяць (квартал, рік) є збиток: особливості заповнення декларації  Оподаткування ПДФО іноземних доходів  Про порядок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.