• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Як вибрати виїзну перевірку замість невиїзної: роз'яснення податківців
  Опубликовано: 2015-09-23 10:51:11

  Нікопольська ОДПІ повідомляє, що листом ДФС України від 28.08.2015 р. № 32067/7/99-99-22-04-02-17 нагадали, що Законом №655 доповнена ст. 79 ПКУ новим пунктом 79.5, згідно з яким за наявності письмового звернення платника податків, замість невиїзної документальної перевірки може проводитися документальна виїзна перевірка.

  Для вибору виїзної перевірки, замість невиїзної, платник податків під час організації документальної невиїзної перевірки при отриманні повідомлення і копії наказу про її проведення повинен подати в контролюючий орган обгрунтоване звернення відносно проведення документальної виїзної перевірки (наприклад, у зв'язку зі значною кількістю первинних документів, які необхідно надати контролюючому органу для проведення перевірки).

  У такому разі контролюючий орган розглядає питання відносно можливості виїзного характеру перевірки (з урахуванням стану платника податків, наявності або відсутності його по місцезнаходженню (місцю проживання), відсутності інших обставин, які роблять неможливим належне проведення виїзної документальної перевірки) і письмово сповіщає платника податків про результати розгляду.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Що відноситься до внутрішнього та в’їзного туризму відповідно до ПКУ?  Переробка та збут продукції тваринництва та птахівництва: що з екологічним податком?  На офіційному вебпорталі ДПС України оприлюднюються набори даних з Реєстру платників податків – нерезидентів у формі відкритих даних  Про розміри щорічної плати за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами  Всемирный банк поддержал введение накопительных пенсий в Украине с 2023 года  Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки  Реалізація власно вироблених товарів: чи необхідний РРО/ПРРО?  З якої дати вважаються платниками єдиного податку новостворені юрособи, які обрали третю групу спрощеної системи оподаткування без ПДВ?  Чи включається до доходу ФОП – платника єдиного податку сума повернутої йому фінансової допомоги, що раніше надавалася таким платником?  Про терміни подання та види декларації з податку на нерухомість, яка подається за новостворене житло
  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  27 сен, 10:30

  26 сен, 18:00

  24 сен, 18:00

  23 сен, 14:45

  23 сен, 11:00

  22 сен, 16:00

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.