• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Як вибрати виїзну перевірку замість невиїзної: роз'яснення податківців
  Опубликовано: 2015-09-23 10:51:11

  Нікопольська ОДПІ повідомляє, що листом ДФС України від 28.08.2015 р. № 32067/7/99-99-22-04-02-17 нагадали, що Законом №655 доповнена ст. 79 ПКУ новим пунктом 79.5, згідно з яким за наявності письмового звернення платника податків, замість невиїзної документальної перевірки може проводитися документальна виїзна перевірка.

  Для вибору виїзної перевірки, замість невиїзної, платник податків під час організації документальної невиїзної перевірки при отриманні повідомлення і копії наказу про її проведення повинен подати в контролюючий орган обгрунтоване звернення відносно проведення документальної виїзної перевірки (наприклад, у зв'язку зі значною кількістю первинних документів, які необхідно надати контролюючому органу для проведення перевірки).

  У такому разі контролюючий орган розглядає питання відносно можливості виїзного характеру перевірки (з урахуванням стану платника податків, наявності або відсутності його по місцезнаходженню (місцю проживання), відсутності інших обставин, які роблять неможливим належне проведення виїзної документальної перевірки) і письмово сповіщає платника податків про результати розгляду.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Чи потрібно платнику після отримання квитанції, в якій зазначено фіскальний номер, виконати дії для закріплення фіскального номера в ПРРО?  До уваги осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  Про оподаткування податком на прибуток підприємств операцій за договорами управління майном  Який порядок сплати ПДФО з доходів, одержаних фізособою від надання нерухомості в оренду фізособі, яка не є самозайнятою особою?  Для обов’язкової реєстрації платником ПДВ обсяги операцій з постачання товарів/послуг, як благодійної допомоги, не враховуються  В Дію повернулася послуга для ВПО  Про здійснення імпортних операцій за договорами ЗЕД без ввезення товару на територію України  До уваги ФОП – «спрощенців» першої та другої груп, які на період воєнного стану перебувають на спрощеній системі з особливостями оподаткування  Розширено перелік доходів, які не включаються до доходу платника ПДФО  Відбулось друге засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.