• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Позиція профспілкового лідера
  Опубликовано: 2015-10-06 08:34:31

  Проаналізувавши публікації, відкриті листи і звернення до найвищих осіб країни з приводу необґрунтованого підвищення тарифів на передплату і доставку вітчизняних друкованих видань, хочу відреагувати на них і висловити власну позицію.

   Мені здається, що дуже  поважні дописувачі значно менше  уваги на шпальтах своїх газет  приділяли дійсно здирницьким  тарифам на комунальні послуги, газ, воду, опалення та електроенергію, проте максимум уваги – тарифам  на приймання й доставку вітчизняних  друкованих видань.

  Розпочати хочу із запитань: А чи задумувалися дописувачі про те, як живеться і працюється поштовикам, які доставляють паперову інформацію до читача? Чи часто на шпальтах своїх часописів висвітлювали важку соціально-направлену роботу поштових працівників? Чи відомо видавцям, яким чином доставляється і зберігається преса, як доходить журналістське слово до читача, з якими проблемами живе підприємство, не кажучи вже про те, що вони могли б простягнути руку допомоги?

  Працюючи не один десяток років у галузі, зокрема у поштовій сфері, знаючи, з якою метою підвищуються тарифи, змушений чесно і відповідально заявити:

  Профспілка працівників зв'язку України, як і всі профспілки, стоїть на захисті соціально-економічних, трудових прав та інтересів працівників, піклується про збереження трудових колективів і позитивного морально-психологічного клімату в них, що сприяє високопродуктивній і якісній роботі.

  Тому ми – за економічно обґрунтовані тарифи на поштові послуги.

  Основою соціального захисту будь-якого працівника є рівень оплати його праці. Відповідно до даних Держстату України найнижча середня заробітна плата за видами економічної діяльності в Україні – у поштовій і кур’єрській діяльності – становить 2239,0 грн.

  Безпосередньо в Укрпошті середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень – серпень 2015 р. склала 2039,7 грн. Порівняно із заробітною платою по народному господарству (3985 грн) її рівень становить лише 51,3 %, або нижче на 1935,3 грн, а в листоноші середня заробітна плата 1324,5 грн, що становить усього 33% від рівня заробітної плати по народному господарству.

  Зазначений рівень заробітної плати на тлі значного збільшення тарифів на комунальні послуги знижує життєвий рівень поштових працівників.

  Тому профспілка вважає, що підвищення тарифів на приймання і доставку періодичної преси (з чітким додержанням вимог законодавства України) є кроком виваженим і потрібним, оскільки заробітна плата є однією зі складових тарифу.

  Голова Всеукраїнської галузевої професійної спілки працівників зв’язку України Микола Стародуб

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Відсьогодні підвищується прожитковий мінімум: як зростуть виплати та пенсії  Пільгове розмитнення авто закінчилося. До України встигли завезти 237 000 авто  Україна шукає можливість реструктуризації зовнішнього боргу, – Bloomberg  Відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду: що з декларуванням?  Чи може спадкоємець отримати інформацію про джерела отриманих доходів з ДРФО – платників податків, у разі смерті фізособи?  Дата виникнення податкових зобов’язань з акцизного податку при постачанні електричної енергії виробниками  Щодо перерахування резиденту-комітенту виручки, що надійшла на рахунок резидента- комісіонера в іноземній валюті  Чи застосовуються штрафні санкції до орендаря земельної ділянки за передачу її в суборенду, якщо плата за суборенду є вищою за орендну плату?  Чи мають право платники при переході на єдиний податок за ставкою 2 відсотки здійснювати залік зустрічних однорідних вимог?  Особливості декларування доходів ФОП – «спрощенцем», яка одночасно є «незалежником»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.