• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Позиція профспілкового лідера
  2015-10-06 08:34:31

  Проаналізувавши публікації, відкриті листи і звернення до найвищих осіб країни з приводу необґрунтованого підвищення тарифів на передплату і доставку вітчизняних друкованих видань, хочу відреагувати на них і висловити власну позицію.

   Мені здається, що дуже  поважні дописувачі значно менше  уваги на шпальтах своїх газет  приділяли дійсно здирницьким  тарифам на комунальні послуги, газ, воду, опалення та електроенергію, проте максимум уваги – тарифам  на приймання й доставку вітчизняних  друкованих видань.

  Розпочати хочу із запитань: А чи задумувалися дописувачі про те, як живеться і працюється поштовикам, які доставляють паперову інформацію до читача? Чи часто на шпальтах своїх часописів висвітлювали важку соціально-направлену роботу поштових працівників? Чи відомо видавцям, яким чином доставляється і зберігається преса, як доходить журналістське слово до читача, з якими проблемами живе підприємство, не кажучи вже про те, що вони могли б простягнути руку допомоги?

  Працюючи не один десяток років у галузі, зокрема у поштовій сфері, знаючи, з якою метою підвищуються тарифи, змушений чесно і відповідально заявити:

  Профспілка працівників зв'язку України, як і всі профспілки, стоїть на захисті соціально-економічних, трудових прав та інтересів працівників, піклується про збереження трудових колективів і позитивного морально-психологічного клімату в них, що сприяє високопродуктивній і якісній роботі.

  Тому ми – за економічно обґрунтовані тарифи на поштові послуги.

  Основою соціального захисту будь-якого працівника є рівень оплати його праці. Відповідно до даних Держстату України найнижча середня заробітна плата за видами економічної діяльності в Україні – у поштовій і кур’єрській діяльності – становить 2239,0 грн.

  Безпосередньо в Укрпошті середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень – серпень 2015 р. склала 2039,7 грн. Порівняно із заробітною платою по народному господарству (3985 грн) її рівень становить лише 51,3 %, або нижче на 1935,3 грн, а в листоноші середня заробітна плата 1324,5 грн, що становить усього 33% від рівня заробітної плати по народному господарству.

  Зазначений рівень заробітної плати на тлі значного збільшення тарифів на комунальні послуги знижує життєвий рівень поштових працівників.

  Тому профспілка вважає, що підвищення тарифів на приймання і доставку періодичної преси (з чітким додержанням вимог законодавства України) є кроком виваженим і потрібним, оскільки заробітна плата є однією зі складових тарифу.

  Голова Всеукраїнської галузевої професійної спілки працівників зв’язку України Микола Стародуб

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.