• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Під час ревізії в ДПАТ «НАК «Украгролізинг» Держфінінспекція виявила втрати на 14 млн грн
  Опубликовано: 2015-10-06 08:35:49

  Під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» (Компанія) фахівці Держфінінспекції виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на загальну суму понад 14 млн грн. Ревізія охопила діяльність зазначених структур з 01.01.2008 по 31.12.2014.

  Як з’ясували державні фінансові інспектори, через те, що в договорах фінансового лізингу не було передбачено сплати лізингоодержувачами попереднього платежу в розмірі 10 % вартості предмета лізингу, Компанія недоотримала понад 5 млн грн.

  Також усупереч договорам фінансового лізингу та Положенню про надання лізингових послуг, затвердженому наказом Компанії, лізингоодержувачі не сплачували одноразової комісії за поставку техніки в розмірі 7 % від невідшкодованої вартості предмета лізингу, через що Компанія недоотримала коштів на суму 7,8 млн грн.

  Через непроведення претензійно-позовної роботи щодо стягнення з лізингоодержувачів штрафу за неукладення договорів страхування предмета лізингу розміром 4 % від невідшкодованої вартості предмета лізингу Компанія недоотримала 0,8 млн грн.

  Матеріали ревізії передані до правоохоронного органу й долучені до кримінального провадження. 

  Прес-служба Держфінінспекції України

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  У Зеленского объяснили, в чем цель налоговой амнистии и зачем это украинцам



  Украинцы увеличили долги за коммуналку на 1 млрд гривен



  Инфляция в Украине ускорилась: что подорожало в марте



  Фізична особа надає в оренду однин з об’єктів нерухомісті: чи є пільга з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?



  Реалізація ветеринарних лікарських засобів у ветеринарних аптеках ФОП – «єдинником»: застосування РРО/ПРРО



  Протягом першого кварталу платниками Дніпропетровщини сплачено понад 4,4 млрд грн єдиного внеску



  Застосування ФОП – платниками єдиного податка РРО та/або ПРРО



  Дистанційно про зупинення податкових накладних: фахівцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено онлайн-семінар



  Використовуєте єдиний рахунок, враховуйте вимоги порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів



  Аудитори ДПС провели 186 фактичних перевірок АЗС, за якими донараховано 83,4 млн грн штрафних санкцій




  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.