• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Новий електронний сервіс від ДФС України «Отримання відомостей з державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків»
  Опубликовано: 2015-10-08 12:03:03

  ДФС України розроблено та впроваджено з 01.09.2015 новий електронний сервіс «Отри­мання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису». Для надання такої послуги важливо визначити та встановити фізичну особу, якій надається відповідна послуга. У новому електронному сервісі електро­нний цифровий підпис (ЕЦП) слугує як аналог власноручного підпису на заяві фізичної особи — платника податків для надання документу юридичної сили. Застосування ЕЦП дає змогу значно скоротити час руху документів в процесі оформлення запитів.

  Фізична особа — платник податків для отри­мання відомостей про себе з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків щодо сум отриманих доходів та утриманих податків формує запит в електронному вигляді, підписує сформо­ваний запит електронним цифровим підписом та надсилає на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС».

  За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

  З метою формування запиту про доходи використовується «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання елек­тронної звітності», яке розміщене на офіційному веб-сайті ДФС у рубриці «Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді» та є загальнодоступним для використання (http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-dohid/)

  У цій самій рубриці розміщено детальну інструкцію щодо користування програмним забезпеченням «Порядок формування запиту та отримання відповіді», у якій поетапно описано цей процес та отримання від ДФС відповідей.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Более 100 млрд гривен за месяц: Минфин назвал период пиковых выплат по госдолгу  Юрособи – платники єдиного податку третьої групи ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат  Фізична особа – користувач радіочастотного ресурсу України, яка не є суб’єктом господарювання, щомісяця подає декларацію з рентної плати  Трудові відносини фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, регулюються законодавством  РІК ПРРО  Податківцями Дніпропетровщини викрито схему незаконного виробництва паливно-мастильних матеріалів  Плата за землю спадкоємцями  Під час інспекційної кампанії виявлено понад 4 тис. неоформлених найманих працівників  Невірно запрограмували код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД в РРО (ПРРО) – законодавством передбачена відповідальність  Інформаційна довідка щодо стану надходжень до бюджету у січні – липні 2021 року
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.