• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Євпропейські партнери виділили Україні 800 млн євро на судову реформу - Верещук
  Опубликовано: 2019-10-16 16:30:38

  Європейські партнери з 2014 року виділили на судову реформу в Україні 800 млн євро. Про це заявила представник уряду в парламенті Ірина Верещук в кулуарах ВР, передає кореспондент УНН.

  "Розумію, що наші європейські партнери, які з 2014 року вклали сотні мільйонів євро в проведення судової реформи, напевно захочуть запитати в чому ж була ця реформа, якщо ви сьогодні так кардинально змінюєте кількісний склад, підходи до конкурсних комісій. Тут питання і до партнерів, і до тих, хто використовував ці гроші. Якщо я не помиляюся, це 800 млн євро на судову реформу", - сказала Верещук.

  За її словами, якби ефект від судової реформи був помітний за минулі роки, то сьогодні б не розглядали законопроект щодо скорочення суддів Верховного Суду України.

  "З іншої сторони ми розуміємо, що не приймати законопроекти, які будуть вмонтовані в реформування судової системи, це ще гірший вихід, адже нереформована система і ми всі страждаємо", - сказала Верещук.

  За її словами, сьогодні Рада продовжить розгляд правок до законопроекту №1008 і надіється його прийняти.

  Нагадаємо, Верховна Рада України сьогодні на пленарному засіданні продовжить розгляд проекту закону № 1008, який передбачає значне скорочення кількості суддів Верховного суду.

  Антоніна Карташева

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Британія обклала податком надприбутки нафтогазових компаній  До уваги самозайнятих осіб, які одночасно є найманими працівниками (застрахованими особами)  Доходи отримані у вигляді процентів, нарахованих на поточний (депозитний) рахунок у банківській установі: що у декларації про майновий стан і доходи?  Великі платники зменшують фінансовий результату до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування з особливостями  Особливості заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ особами, які проводять господарську діяльність менше ніж 12 місяців  Чи є об’єктом оподаткування акцизним податком операції списання знищеного, зіпсованого, втраченого підакцизного товару?  Податковий календар на 30 травня 2022 року  Набрали чинності норми законодавства про працю щодо посилення захисту прав працівників  Закон України № 2260: мораторій на проведення податкових перевірок у період дії воєнного стану  Затверджено порядок надання органами місцевого самоврядування контролюючим органам в електронному вигляді інформації про виділення земельних ділянок
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.