• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Фінансування програми Доступні ліки наступного року збільшать втричі – Гончарук
  Опубликовано: 2019-11-05 16:30:25

  У наступному році фінансування державної програми "Доступні ліки" збільшать більш ніж втричі. Про це повідомив під час презентації проекту Бюджету-2020 до другого читання Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає кореспондент УНН.

  "Ми продовжуватимемо і нарощуватимемо фінансування програми "Доступні ліки". Особливо літнім людям, людям малозабезпеченим - дуже важливою частиною їх витрат є ліки. В наступному році ми суттєво розширимо, більш ніж втричі збільшимо цю державну програму", - сказав Гончарук.

  За його словами, у державному Бюджеті-2020 передбачене фінансування на закупівлю послуг для лікування закордоном.

  "Передбачена також закупівля послуг для лікування в тому числі і закордоном. Мова перш за все про трансплантацію органів. Дуже багато людей потребує такої допомоги і щорічно недоотримує від держави таку допомогу. В наступному році ми спробуємо врятувати всіх тих, кого держава може врятувати", - сказав Гончарук.

  Нагадаємо, станом на квітень цього року програмою "Доступні ліки", яку запустили з квітня 2017 року, в Україні скористались близько 8 млн осіб.

  Раніше УНН повідомляв, у проекті Державного бюджету на 2020 рік видатки на освіту заплановано у сумі 136,4 млрд грн, а загальні видатки на охорону здоров’я - 108 млрд грн.

  Антоніна Карташева

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  До уваги ФОП, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства  Про термін сплати збору за місця для паркування транспортних засобів  Визначення бази справляння туристичного збору у разі погодинного розміщення осіб у місцях тимчасового проживання  Щодо подання скарги на ППР або інше рішення контролюючого органу  Які нерезиденти (іноземні юридичні компанії, організації) зобов’язані стати на облік у контролюючих органах?  Визначення належності до підакцизних товарів палив рідких, на основі газойлів, розчинників та розріджувачів  Суб’єкт господарювання, який має ліцензію на роздрібну торгівлю пальним, може здійснювати продаж пального в безготівковій формі  Інформація для платників, які обрали четверту групу єдиного податку  Дії ФОП – «єдинників» у разі порушення умов перебування на спрощеній системі оподаткування  Щодо сплати податку на нерухомість нерезидентами – власниками нерухомого майна на території України
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.