• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Спрощенці Одеської області сплатили 1,1 млрд грн єдиного податку
  Опубликовано: 2020-07-31 15:05:56

  За січень – червень 2020 року суб’єкти господарювання Одеської області, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 1,1 млрд грн єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата збільшилась на 105 млн грн або на 10,7 відсотків.
  Із загальної суми сплати значну питому вагу складають кошти сплачені фізичними особами - підприємцями  - 780,3 млн грн, що на 12,4 відсотки перевищує сплату І півріччя 2019 року. Юридичні особи III групи з початку року сплатили – 179,9 млн грн єдиного податку, що на 6,1 відсотки більше за цей же період 2019 року. А спрощенці IV групи - сільськогосподарські товаровиробники за цей же період сплатили – 121,2 млн грн, що на 7,5 відсотки більше відповідного періоду минулого року.
  «В нинішніх умовах надзвичайно важливо зміцнювати фінансові ресурси місцевих бюджетів області. Адже ці кошти використовуються місцевими органами влади для забезпечення поточних і перспективних завдань розвитку регіону», - зауважила начальник Головного управління ДПС в Одеській області Юлія Шадевська.
  Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон №466) внесено зміни, в т.ч. для платників, які обрали спрощену систему оподаткування, зокрема:
  збільшення часу для подання платником єдиного податку третьої групи заяви про зміну ставки єдиного податку з 5 відсотків на 3 відсотки (за 10 днів до початку календарного кварталу, замість 15 днів);
  обмежується поширення пільги у вигляді земельного податку на платників єдиного податку 1-3 груп при наданні нерухомого майна в оренду;
  встановлюється, що анулювання реєстрації платника єдиного податку можливе у разі наявності податкового боргу, який перевищує 1020 гривень.

  Головне управління ДПС в Одеській області

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Международные резервы Украины выросли за счет новых займов  Зеленский подаст в Раду законопроект о повышении минимальной зарплаты до 5 тысяч  Про строки сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  Платники Дніпропетровщини за січень – липень 2020 року спрямували до бюджетів усіх рівнів та єдиного внеску майже 34,6 мільярдів гривень  Закон України № 466: про порядок вручення податкової вимоги  Закон України № 466: з 01.07.2020 ставки рентної плати за заготівлю деревини застосовуються з урахуванням розподілу лісів за поясами  Юридичні особи, які за підсумками 2019 року отримали бухгалтерський дохід понад 20 млн грн, подають декларацію за півріччя  Співпраця з фіктивними підприємствами – відповідальність перед законом  Закон України № 466 вніс зміни, які вплинули на подання звітності постійними представництвами нерезидента  За порушення вимог зберігання спирту і алкогольних напоїв у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, передбачена відповідальність
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.