• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Про застосування РРО/програмних РРО під час проведення промоакції
  Опубликовано: 2021-02-01 15:26:02

  Під час проведення роз’яснювальної роботи з питань податкового законодавства Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) застосовує різноманітні форми та методи.
  Так, 28.01.2021 фахівцями ГУ ДПС у торгівельно-розважальному центрі (ТРЦ) м. Дніпра проведено промоакцію для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність на його території.
  Промоакція присвячена застосуванню фізичними особами – підприємцями реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО).
  У заході прийняли участь заступник начальника управління – начальник відділу пресслужби та адміністрування субсайту організаційно – розпорядчого управління ГУ ДПС Осипова Манушак, начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС Аратюнова Світлана.
  Під час промоакції Аратюнова Світлана повідомила ФОПам про зміни, внесені до Податкового кодексу України та Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» Законом
  України від 01 грудня 2020 року № 1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» у частині застосування РРО та/або програмних РРО.
  Вона звернула увагу на збільшення граничної суми, у разі перевищення якої, у 2021 році застосування РРО є обов’язковим, а також на види діяльності, при здійсненні яких необхідно застосовувати РРО/програмні РРО.
  Увагу також акцентовано на перевагах застосування програмних РРО, а саме: від ДПС можливо отримати безкоштовне програмне забезпечення, яке  завантажується безпосередньо на смартфон, планшет, комп’ютер тощо, завантаження можна здійснити за допомогою Електронного кабінету.
  «Впровадження програмного РРО допоможе бізнесу зменшити витрати на придбання касової техніки, та захистить споживачів під час придбання продукції або послуг у суб’єктів господарювання» – відзначила начальник відділу Аратюнова Світлана.
  Основне, що відокремлює промоакції від стандартних методів доведення інформації – це адресна спрямованість. Поінформувати – ця задача має на меті поширити інформацію, донести її максимально швидко та у правильно обраній формі до тих платників, які найбільше її потребують. У цьому на допомозі стала виготовлена фахівцями ГУ ДПС друкована продукція – під час спілкування підприємці отримали листівки за тематикою застосування РРО/програмних РРО.
  Спілкування з представниками малого бізнесу пройшло у активному діалозі.
  Підприємці отримали відповіді на питання, які їх цікавили.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Користувач має право зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації  Платникам єдиного внеску про заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску  Коли податкові вимоги, податкові повідомлення-рішення вважаються відкликаними?  Щодо самостійного виправлення помилок у повідомленні за ф. № 20-ОПП (у т. ч. у графах 6 – 7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ»)  У разі повернення пального постачальник не зобов’язаний реєструватись платником акцизного податку, як особа що реалізує пальне  Про порядок сплати земельного податку фізособою у рік придбання земельної ділянки  Власні кошти внесені на розрахунковий рахунок фізособою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи виникає дохід?  Фізособа одночасно з доходами у вигляді пенсії з ПФУ отримує доходи у вигляді заробітної плати: що з ПСП?  До уваги платників податку на прибуток підприємств  Чи може платник ПДВ оскаржити рішення комісії щодо неврахування таблиці даних платника податку?
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.