• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • На Покровщині мобільний ЦОП знову надає послуги
  Опубликовано: 2021-02-18 15:14:59

  Для забезпечення зручних та доступних умов для отримання послуг і сервісів, декларування доходів та надання консультацій платникам з актуальних питань оподаткування мобільний центр обслуговування платників (далі – ЦОП) Покровської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) завітав до Катеринівського старостинського округу Покровської територіальної громади (далі – Покровська ТГ).
  Роботу мобільного ЦОПу забезпечено за участі начальниці Покровської ДПІ ГУ ДПС Світлани Шевцової, фахівців Покровської ДПІ ГУ ДПС та працівника Павлоградського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС за підтримки заступниці голови Покровської селищної ради Інни Швидь.
  11 лютого 2021 року у Катеринівському старостинському округу Покровської ТГ фахівці прийняли податкові декларації про майновий стан і доходи від громадян, які одноосібно обробляють власні земельні ділянки (паї) площею понад 2 га, та отримують прибуток, надали допомогу в отриманні електронних ключів і консультації щодо заповнення декларації. Податківці повідомили про переваги користування безкоштовними електронними сервісами ДПС України.
  Присутнім роздані примірники брошури: «Електронний кабінет» – зручний електронний сервіс Державної податкової служби», «Стартувала деклараційна кампанія 2021», «Порядок списання сум недоїмки з єдиного внеску, а також штрафів і пені, нарахованих на такі суми»; «Закон України № 1072: про зміни до ПКУ з питань податкового боргу».
  За результатами виїзду мобільного ЦОПу співробітниками отримано від громадян декларацій про майновий стан і доходи за 2020 рік – 38 шт. (у т.ч. – 2 в електронному вигляді). Загальна сума задекларованого доходу склала 226,1 тис. грн, до бюджету буде спрямовано податків на суму 44,1 тис. гривень.
  Крім того, під час зустрічі з представниками територіальної громади, яка проведена у форматі «круглого столу», Світлана Шевцова повідомила про графік роботи ЦОП, у тому числі у період карантину; за якими номерами телефонів можна отримати будь-яку податкову консультацію спеціаліста; які саме адміністративні послуги можна отримати у мобільному ЦОПі; які документи потрібно мати при собі для отримання тієї чи іншої послуги; новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій /ПРРО.
  Особливу увагу очільниця Покровської ДПІ зосередила на кампанії декларування громадянами доходів, одержаних у 2020 році.
  «Щорічне подання декларацій про майновий стан і доходи за минулий рік, сплата податків і зборів у порядку і розмірах, встановлених законом – це конституційний обов`язок громадян відповідно до ст. 67 Конституції   України», – наголосила Світлана Шевцова.
  Спеціаліст І категорії відділу земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Покровської ТГ Олександр Колісник подякував за допомогу та запропонував співпрацю у майбутньому.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  До уваги ФОП, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства  Про термін сплати збору за місця для паркування транспортних засобів  Визначення бази справляння туристичного збору у разі погодинного розміщення осіб у місцях тимчасового проживання  Щодо подання скарги на ППР або інше рішення контролюючого органу  Які нерезиденти (іноземні юридичні компанії, організації) зобов’язані стати на облік у контролюючих органах?  Визначення належності до підакцизних товарів палив рідких, на основі газойлів, розчинників та розріджувачів  Суб’єкт господарювання, який має ліцензію на роздрібну торгівлю пальним, може здійснювати продаж пального в безготівковій формі  Інформація для платників, які обрали четверту групу єдиного податку  Дії ФОП – «єдинників» у разі порушення умов перебування на спрощеній системі оподаткування  Щодо сплати податку на нерухомість нерезидентами – власниками нерухомого майна на території України
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.