• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • На Покровщині мобільний ЦОП знову надає послуги
  Опубликовано: 2021-02-18 15:14:59

  Для забезпечення зручних та доступних умов для отримання послуг і сервісів, декларування доходів та надання консультацій платникам з актуальних питань оподаткування мобільний центр обслуговування платників (далі – ЦОП) Покровської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) завітав до Катеринівського старостинського округу Покровської територіальної громади (далі – Покровська ТГ).
  Роботу мобільного ЦОПу забезпечено за участі начальниці Покровської ДПІ ГУ ДПС Світлани Шевцової, фахівців Покровської ДПІ ГУ ДПС та працівника Павлоградського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС за підтримки заступниці голови Покровської селищної ради Інни Швидь.
  11 лютого 2021 року у Катеринівському старостинському округу Покровської ТГ фахівці прийняли податкові декларації про майновий стан і доходи від громадян, які одноосібно обробляють власні земельні ділянки (паї) площею понад 2 га, та отримують прибуток, надали допомогу в отриманні електронних ключів і консультації щодо заповнення декларації. Податківці повідомили про переваги користування безкоштовними електронними сервісами ДПС України.
  Присутнім роздані примірники брошури: «Електронний кабінет» – зручний електронний сервіс Державної податкової служби», «Стартувала деклараційна кампанія 2021», «Порядок списання сум недоїмки з єдиного внеску, а також штрафів і пені, нарахованих на такі суми»; «Закон України № 1072: про зміни до ПКУ з питань податкового боргу».
  За результатами виїзду мобільного ЦОПу співробітниками отримано від громадян декларацій про майновий стан і доходи за 2020 рік – 38 шт. (у т.ч. – 2 в електронному вигляді). Загальна сума задекларованого доходу склала 226,1 тис. грн, до бюджету буде спрямовано податків на суму 44,1 тис. гривень.
  Крім того, під час зустрічі з представниками територіальної громади, яка проведена у форматі «круглого столу», Світлана Шевцова повідомила про графік роботи ЦОП, у тому числі у період карантину; за якими номерами телефонів можна отримати будь-яку податкову консультацію спеціаліста; які саме адміністративні послуги можна отримати у мобільному ЦОПі; які документи потрібно мати при собі для отримання тієї чи іншої послуги; новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій /ПРРО.
  Особливу увагу очільниця Покровської ДПІ зосередила на кампанії декларування громадянами доходів, одержаних у 2020 році.
  «Щорічне подання декларацій про майновий стан і доходи за минулий рік, сплата податків і зборів у порядку і розмірах, встановлених законом – це конституційний обов`язок громадян відповідно до ст. 67 Конституції   України», – наголосила Світлана Шевцова.
  Спеціаліст І категорії відділу земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Покровської ТГ Олександр Колісник подякував за допомогу та запропонував співпрацю у майбутньому.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Півмільйона українців вийдуть на пенсію на 1-5 років пізніше через недостатність страхового стажу  Спрощення роботи з ПРРО для суб’єктів господарювання  Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?  Дії платника податків, у разі не отримання рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податків протягом п’яти робочих днів  Вчасно повідомляйте податкову про зміну особистих даних!  ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, подає заяву за формою № 1-ЄСВ  Алгоритм дій для взяття на облік фізособи, яка здійснює незалежну професійну діяльність  Чи може суб’єкт господарювання отримати ліцензію на право оптової чи роздрібної торгівлі пальним на пересувний транспортний засіб?  Суми страхового відшкодування за пошкоджений основний засіб включаються до доходу юрособи - платника єдиного податку третьої групи  Порядок обрання або переходу на першу-третю групи єдиного податку
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.